تبلیغات
مائده ǀ پایگاه تخصصی آموزش قرآن کریم - معرفی کتاب نگرشی دیگر به قرآنمائده ǀ پایگاه تخصصی آموزش قرآن کریم

معرفی کتاب نگرشی دیگر به قرآن
کتاب «نگرشی دیگر به قرآنکتاب نگرشی دیگر به قرآن» به قلم حجت الاسلام مهدی نخاولی شامل متن آموزش کارگاهی با نگاه عملیاتی و پیشرفته به قرآن و نحوۀ استفاده از آن در زندگی است.در تبیین محتوای این کارگاه آمده است: «برای شناخت موضوع به شکل منطقی و سیستمی، ابتدا باید هدف کلی آن بررسی شود. سپس نقطة شروع فعالیت سیستم تعیین گردد و در قدم بعد مهم‌ترین و اساسی‌ترین فعالیت و پردازش آن مشخص شود. در ادامه، به راهبردها و راهکارهای عملیاتی سیستم توجه شده و نقاط بحران‌زا و خطرآفرین آن مشخص ‌گردد. آخرین قدم نیز بررسی خروجی و محصول سیستم است. بر این اساس،‌ هر کارگاه آموزشی از شش مرحله تعیین هدف، نقطۀ شروع، نقطۀ مرکزی، برنامۀ حرکت، نقاط بحران و نقطۀ مقصد تشکیل ‌شده است.

در بخشی از مقدمه این کتاب می خوانیم:

این نوشته درصدد تغییر نگاه نسبت به قرآن و در نتیجه تغییر رفتار نسبت به آن است؛ تغییر نگاه از کتابی صرفاً مقدس، متبرک و قابل احترام به کتابی نافذ در زندگی (زندگی ساز) و دارای تاثیرات فوق العاده و از کتابی تشریفاتی برای تیمم و تبرک و نهایتاً کسب ثواب به دستورالعملی بی بدیل و حیاتی و جامع و کامل برای ارتقاء دائم زندگی، و به عبارت دیگر،«نقشه جامع حیات برتر و راهنمای عملی زندگی متعادل و متعالی» ان شاءالله به مدد قرآن کریم، صاحب قرآن و حاملان آن، نویسنده و خوانندگان محترم در این رسالت موفق باشند.

کتاب نگرشی دیگر به قرآن مشتمل بر شش فصل در 474 صفحه توسط انتشارات موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام به زیور طبع آراسته شده است.

جزئیات :

مولف: مهدی نخاولی
ناشر کتاب : موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام
نوع جلد: شومیز
قطع: رحلی
زبان کتاب: فارسی
سال نشر: 1392
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 74
وزن(گرم): 223
شابک:
978-600-6462-28-8

علاقه مندان برای تهیه این کتاب ارزشمند به این آدرس مراجعه نمایند.

Design By : Pichak